Monitoring analýzy rozpuštěných plynů

SmartDGA® – monitoring analýzy rozpuštěných plynů

SmartDGA® je nákladově nejefektivnější řešení v průmyslu pro analýzu rozpuštěných plynů (DGA) navržené tak, aby poskytovalo nejlepší uživatelské zkušenosti a maximální flexibilitu.

LumaSense Technologies je světový lídr ve snímacích řešeních s více než 50 letou kvalifikací v oboru snímání teplot a plynů v různých sférách průmyslu.

LumaSense je v podvědomí díky měření teploty optických vláken pomocí snímacího řešení Luxtron Fiber Optic Hot Spot s více než 5 000 monitorovanými transformátory po celém světě po dobu více než 30 let.

Dále LumaSense Technologies zaslala více než 400 000 přístrojů s technologií NDIR za posledních 45 let.

LumaSense řešení

LumaSense vyvinulo nákladově efektivní online monitorovací řešení založené na nejmodernější, osvědčené a nerozptylové infračervené (NDIR) technologii.

Tato nová podoba produktů je navržena tak, aby umožnila zákazníkům nepřetržitě monitorovat a kontrolovat podmínky LTC a transformátorů.

SmartDGA® Products

Nákladově nejefektivnější Online DGA monitory v průmyslu pro zátěžové transformátorové přepínače a transformátory.

SmartDGA® pro bezpečnější a efektivnější zužitkování přístrojů.

  • Cena: většina DGA monitorů je příliš drahých pro podporu širšího nasazení, limituje tedy schopnost realizace Smart Grid a skutečné údržby založené na momentálním stavu.
  • Flexibilita: online DGA systém postrádá flexibilitu a schopnost přesně identifikovat a ulehčovat poruchy.
  • Jednoduchost použití: většina monitorovacích technologií je náročná na instalaci, údržbu a servis, což vede k celkově špatné uživatelské zkušenosti.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat