Plynem izolovaný rozváděč

V průběhu posledních desetiletí, plynem izolovaný rozváděče (GIS) nebo jističe pomocí SF6 (fluoridu sírový) jako dielektrika a obloukového hasícího média získaly významný podíl na trhu v rozvodnách a distribučních sítích se zvýšenou kapacitou vysokého napětí, významných uzlech v hustě osídlených městských oblastech. 

Nicméně, protože SF6 je také jedním z nejvíce účinných skleníkových plynů (potenciál globálního oteplování je více než 22.000 krát silnější než CO2), hlavní zúčastněné strany z odvětví v GIS řešení, výrobci a provozovatelé se musí aktivně podílet na monitoringu a systémy kontroly jsou průběžně inovovány k minimalizaci emisí SF6 jelikož Kjótský protokol byl přijat v roce 1997. Mimo cíl ochranu životního prostředí, je dosahování vynikajících výsledků v těsnosti zařízení je rozhodující, pro splnění nejvyšších standardů spolehlivosti a dostupnosti kritických aktiv sítě. řešení pro oblast sledování plynů od společnosti LumaSense Technologies přispívá k tomuto globálnímu úsilí a naše společnost je považována za etalon v této oblasti nástrojů pro kontrolu těsnosti.

Detekce úniku SF6

Monitoring fluoridu sírového (SF6) v energetickém průmyslu. LumaSense nabízí kvalitní řešení pro monitoring SF6 využitelné v průmyslu. V průběhu posledních pár desetiletí se udály změny v izolačním médiu použité ve vysoko-napěťovém spínači, protože výrobci vyměnili olejové jednotky za izolované SF6 jednotky …

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat